Chp Mersin Büyükşehir Belediye Başkanından şaraplı yılbaşı hediye paketi

CHP'li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı il protokolüne, içinde alkollü içeceğinde yer aldığı 250 TL değerinde sözde hediye paketi gönderdi. CHP'li Mersin Milletvekili ise Belediye Başkanının gönderdiği bu pakete teşekkür etti.Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, il protokolüne içinde alkol, nar, çerez ve çeşitli tatlıların bulunduğu 250 TL'lik yılbaşı paketi gönderdiği iddia edildi

İddiaya tepki gösteren bir vatandaşı sosyal medya hesabı üzerinden alıntılayan CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, "Bu şarap Mersin’in Silifke İlçesinde üretilen üzümlerden yapılmıştır. "Yerli ve millidir!" Bunun gibileri ciddiye almayın. Bu vesile ile Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Vahap Seçer'e tekrardan teşekkür ederiz." şeklinde paylaşımda bulundu.

Vahap Seçer'in gönderdiği iddia edilen hediye paketlerinin, 2021 yılı temennilerinin bulunduğu paket, ulaşan isimler tarafından sosyal medyadan paylaşıldı.

Konu ile ilgili belediye tarafından, paketin kaç kişiye dağıtıldığı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı. (İLKHA)
Daha yeni Daha eski