Seçil Gür'den Aleyna Tilki'ye benziyor açıklaması

Ünlü popçu Serdar Ortaç ve sevgilisi Seçil Gür Yelda Kırçuval'ın Instagram'da yaptığı canlı yayına konuk oldu. Serdar Ortaç ve Seçil Gür, özel hayatlarına dair gelen sorulara samimi cevaplar verdi.


Gülşen ve Sezen Aksu'ya benzetilen Seçil Gür, "Gülşen'i çok sever ve kalemini çok başarılı bulurum. Sezen Aksu'ya da benzetilmekten şeref duyuyorum tabii ki. Benim için inanılmaz iyi bir şey. Ama ben devamlı birilerine benzetiliyorum. Nedense Seçil olarak kabul görmedim" ifadelerini kullandı.

"Ajda Pekkan'a da çok benzetiliyorum" diyen Seçil Gür, "Bunlar gerçekten güzel isimler. Ama son çıkardığım şarkımı Aleyna Tilki'ye benzetmişler. O bana benzeyebilir doğru ama, ben ona benzeyemem" diye cevap verdi.

Yelda Kırçuval'ın "Siz ayrıldıktan sonra Serdar'la bir yayın yapmıştım, çok mutsuzdu. Şimdi ise gözleri ışıldıyor. Evlilik düşünüyor musunuz?" sorusu karşısında Seçil Gür, "O kadar çok seviyorum ki Serdar'ı. O da bunu hissediyor. O da beni seviyor. Evlilikle ilgili konuşmuyoruz ama Allah nasip etsin tabi ki, şu an çok mutluyuz" yanıtını verdi. Serdar Ortaç ise konu hakkında, "O kadar iyi gidiyor ki şu an. Zamanı gelince otomatik olarak ikimiz de aynı anda isteriz diye düşünüyorum" dedi.

Instagram canlı yayınında hayranlar tarafından evlenme teklif etmesi istenen Serdar Ortaç ise, "Bence zamanı değil çünkü onun da hazır olduğu günü ben hissederim. Seçil'in hazır olduğu gün tabii ki evlenmek isterim ama özel olmalı bu durum" cevabını verdi.
Daha yeni Daha eski